top of page
Yapabilirim /
Yes I Can

11 dk.- Kısa, Belgesel, Türkiye, 2018, Dil:Türkçe (İngilizce Altyazılı)

11 mins - Short, Documentary, Turkey, 2018, Language: Turkish (English Subtitled)


Yönetmen / Director : Mustafa Koç

Görüntü Yönetmeni / Cinematographer :  Güray Ervin 

Yapımcı / Producer : Bünyamin Özdalı

Oyuncular / Cast Sümeyye Boyacı

2003 yılında Sümeyye Boyacı kolları olmadan doğdu. 10 yıllık sıkı çalışma ve kararlılığın ardından 2018 Avrupa Paralimpik Oyunlarında yüzmede altın madalya kazandı. Sümeyye, başarıya giden yolda onu hiçbir engelin durduramayacağını kanıtlamaya devam ediyor.

 

In 2003 Sumeyye Boyaci was born without arms. After 10 years of hard work and determination, she won a gold medal at the 2018 European Paralympics in swimming. Sumeyye continues to prove that no obstacles will stop her on the road to success.

Mustafa Koç 1993 doğumludur. Hem Bahçeşehir Üniversitesi hem de Bau Washington DC’de ekonomi ve finans bölümlerinden mezun olmuştur. Amerika'da okurken Beyaz Saray Muhabir Yardımcısı olarak staj yaptı, üniversite yıllarında bazı Türk dizi ve belgesellerinde yapım asistanı ve yardımcı yapımcı olarak çalıştı. Yönetmenlik tecrübesi olarak iki belgesel film ve bir reklam filmi bulunmaktadır ve 2017 yılından itibaren TRT World’de yardımcı yapımcı olarak çalışmaktadır.

 

Mustafa Koc was born in 1993. He graduated from both Bahcesehir University and Bau Washington DC (USA) majoring in Economy and Finance. While studying in the US, he also interned as a White House Correspondent Assistant İn his university years, he worked in some Turkish TV series and documentaries as a Production Assistant and Assistant Producer. As director experience, he has two documentary films, and one commercial film and has working as assistant producer TRT World since 2017.

bottom of page