top of page
Yarın Yapamam / Tomorrow I Can't

12 dk. – Kısa, Dram -  Renkli –  Rusya – 2020 – Dil: Rusça (Türkçe Altyazılı)

12 mins- Short, Drama - Color - Russia - 2020 - Language: Russian (Turkish Subtitled)


Yönetmen / Director : Olesya Kashitsyna

Senaryo / Screenplay :  Olesya Kashitsyna,  Alexey Medvedev,  Veronica Chmeruk 

Yapımcı / Producer : Olesya Kashitsyna, Tatyana Overchenko

Oyuncular / Cast Darya Başargina, Olga Tenyakova

Aileler çocuklarını yetiştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparken sürece kapılırlar ve asıl önemli olanı unuturlar: çocukları dinlemek ve duymak. Masha'nın annesi, kızının oyuncu olması için çok çaba sarf ediyor. Ama Masha’nın istediği bu değildir. 

While parents are doing their best to raise their children, they get caught up in the process and forget what is essential: listening and hearing children. Masha's mother works hard for her daughter to become an actress. But that's not what Masha wants.

 

Olesya Kashitsyna, 1993 yılında Moskova'nın Balashiha şehrinde doğdu. Çocukluğundan beri şarkı söylüyor ve performans sergiliyor ve hatta solo albümü çıkardı. 2005 yılında VGIK'de oyunculuktan mezun oldu, ardından 2008'de Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesinde okudu. 2009 yılında Yüksek Ulusal Televizyon Okulunda film editörlüğü kursunu bitirdi. 2008'de aile filmlerinden oluşan bir video stüdyosu olan kendi işini kurdu. 2013 yılından beri aktif olarak sanatçılar için istek üzerine müzik videoları, reklam projeleri, belgeseller ve kısa filmler çekiyor. Uzun süre tiyatrolarda oynadı ve çizgi filmleri seslendirdi. 2019'da Moskova Film Okulundan mezun oldu.


Olesya Kashitsyna was born in 1993 in Balashiha, Moscow region. Since childhood, she is singing and performing and she even released her solo album. She graduated from VGIK in 2005, course of the acting, then she studied at Lomonosov Moscow State University in 2008. Olesya finished the course of film editor at Higher National School of Television in 2009. In 2008 she started her own business is a videostudio of family movies. Since 2013, she has been actively shooting music videos for artists, advertising projects, documentaries and short films to order. For a long time, she played in theaters, voiced cartoons. In 2019 she graduated from Moscow Film School.

bottom of page